Os 9343 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 17.15 | II./2 | |||
Praha-Libeň | 17.20 | 17.21 | 3 | ||
Praha-Kyje | 17.24 | 17.24 | |||
Praha-Dolní Počernice | 17.26 | 17.26 | |||
Praha-Běchovice | 17.29 | 17.30 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 17.35 | 17.35 | |||
Úvaly | 17.40 | 17.40 | 1/2 | ||
Tuklaty | 17.45 | 17.45 | |||
Rostoklaty | 17.48 | 17.48 | |||
Český Brod | 17.52 | 17.53 | 2 | ||
Klučov | 17.56 | 17.56 | |||
Poříčany | 17.59 | 18.00 | 1 | ||
Tatce | 18.03 | 18.03 | |||
Pečky | 18.07 | 18.13 | 2 | ||
Cerhenice | 18.16 | 18.16 | |||
Velim | 18.19 | 18.22 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 18.24 | 18.24 | |||
Kolín zastávka | 18.28 | 18.28 | |||
Kolín | 18.31 | 1A/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci