Os 9333 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 14.45 | II./2 | |||
Praha-Libeň | 14.50 | 14.51 | 3 | ||
Praha-Kyje | 14.54 | 14.54 | |||
Praha-Dolní Počernice | 14.56 | 14.56 | |||
Praha-Běchovice | 14.59 | 15.00 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 15.05 | 15.05 | |||
Úvaly | 15.10 | 15.10 | 1/2 | ||
Tuklaty | 15.15 | 15.15 | |||
Rostoklaty | 15.18 | 15.18 | |||
Český Brod | 15.22 | 15.23 | 2 | ||
Klučov | 15.26 | 15.26 | |||
Poříčany | 15.29 | 15.33 | 1 | ||
Tatce | 15.36 | 15.36 | |||
Pečky | 15.40 | 15.41 | 2 | ||
Cerhenice | 15.44 | 15.44 | |||
Velim | 15.47 | 15.51 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 15.53 | 15.53 | |||
Kolín zastávka | 15.57 | 15.57 | |||
Kolín | 16.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci