Os 9323 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 11.15 | II./2 | |||
Praha-Libeň | 11.20 | 11.21 | 3 | ||
Praha-Kyje | 11.24 | 11.24 | |||
Praha-Dolní Počernice | 11.26 | 11.26 | |||
Praha-Běchovice | 11.29 | 11.30 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 11.35 | 11.35 | |||
Úvaly | 11.40 | 11.40 | 1/2 | ||
Tuklaty | 11.45 | 11.45 | |||
Rostoklaty | 11.48 | 11.48 | |||
Český Brod | 11.52 | 11.53 | 2 | ||
Klučov | 11.56 | 11.56 | |||
Poříčany | 11.59 | 12.00 | 1 | ||
Tatce | 12.03 | 12.03 | |||
Pečky | 12.07 | 12.13 | 2 | ||
Cerhenice | 12.16 | 12.16 | |||
Velim | 12.19 | 12.22 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 12.24 | 12.24 | |||
Kolín zastávka | 12.28 | 12.28 | |||
Kolín | 12.31 | 1A/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci