Os 9318 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 8.02 | 1A/1 | |||
Kolín zastávka | 8.04 | 8.05 | |||
Nová Ves u Kolína | 8.08 | 8.08 | |||
Velim | 8.11 | 8.20 | 1/1 | ||
Cerhenice | 8.23 | 8.23 | |||
Pečky | 8.27 | 8.28 | 1/2 | ||
Tatce | 8.30 | 8.30 | |||
Poříčany | 8.34 | 8.35 | 2 | ||
Klučov | 8.37 | 8.37 | |||
Český Brod | 8.41 | 8.42 | 3 | ||
Rostoklaty | 8.46 | 8.46 | |||
Tuklaty | 8.49 | 8.49 | |||
Úvaly | 8.53 | 8.54 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 8.58 | 8.58 | |||
Praha-Běchovice | 9.04 | 9.04 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 9.07 | 9.07 | |||
Praha-Kyje | 9.09 | 9.09 | |||
Praha-Libeň | 9.13 | 9.14 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 9.20 | II./3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci