Os 9311 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 6.15 | II./2 | |||
Praha-Libeň | 6.20 | 6.21 | 3 | ||
Praha-Kyje | 6.24 | 6.24 | |||
Praha-Dolní Počernice | 6.26 | 6.26 | |||
Praha-Běchovice | 6.29 | 6.30 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 6.35 | 6.35 | |||
Úvaly | 6.40 | 6.40 | 1/2 | ||
Tuklaty | 6.45 | 6.45 | |||
Rostoklaty | 6.48 | 6.48 | |||
Český Brod | 6.52 | 6.55 | 2 | ||
Klučov | 6.58 | 6.58 | |||
Poříčany | 7.01 | 7.02 | 1 | ||
Tatce | 7.05 | 7.05 | |||
Pečky | 7.09 | 7.13 | 2 | ||
Cerhenice | 7.16 | 7.16 | |||
Velim | 7.19 | 7.20 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 7.22 | 7.22 | |||
Kolín zastávka | 7.26 | 7.26 | |||
Kolín | 7.29 | 1A/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci