Os 9308 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 4.38 | 3 | |||
Pardubice-Svítkov | 4.41 | 4.41 | |||
Pardubice-Opočínek | 4.44 | 4.45 | |||
Valy u Přelouče | 4.48 | 4.48 | |||
Přelouč | 4.51 | 4.52 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 4.55 | 4.55 | |||
Řečany nad Labem | 4.58 | 4.59 | 1/1 | ||
Chvaletice | 5.02 | 5.03 | |||
Kojice | 5.05 | 5.05 | |||
Týnec nad Labem | 5.08 | 5.08 | |||
Záboří nad Labem | 5.10 | 5.11 | 2 | ||
Starý Kolín | 5.14 | 5.15 | |||
Kolín dílny | 5.18 | 5.19 | |||
Kolín | 5.22 | 5.39 | 3 | ||
Kolín zastávka | 5.41 | 5.42 | |||
Nová Ves u Kolína | 5.45 | 5.45 | |||
Velim | 5.48 | 5.48 | 1/1 | ||
Cerhenice | 5.51 | 5.51 | |||
Pečky | 5.55 | 5.56 | 1/1 | ||
Tatce | 5.58 | 5.58 | |||
Poříčany | 6.02 | 6.03 | 2 | ||
Klučov | 6.05 | 6.05 | |||
Český Brod | 6.09 | 6.12 | 3 | ||
Rostoklaty | 6.16 | 6.16 | |||
Tuklaty | 6.19 | 6.19 | |||
Úvaly | 6.23 | 6.24 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 6.28 | 6.28 | |||
Praha-Běchovice | 6.34 | 6.34 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 6.37 | 6.37 | |||
Praha-Kyje | 6.39 | 6.39 | |||
Praha-Libeň | 6.43 | 6.44 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 6.50 | II./3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci