..: Trasa vlaku R 917 - JŘ 2014 :..
R 917
Řazení vlaku: 362_najbrt + 2xBd264 + A149/AB350 + BDs449/BDs450 + B249 + B249  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Brno hlavní nádraží   19.18 III
  Vyškov na Moravě  19.56 20.02 3
  Ivanovice na Hané  20.09 20.13 2
  Nezamyslice  20.19 20.20 3
  Prostějov hlavní nádraží  20.33 20.35 5
  Olomouc hlavní nádraží  20.51 20.56 
  Mohelnice  21.14 21.15 2
  Zábřeh na Moravě  21.23 21.26 2
  Zábřeh na Moravě zastávka  21.28 21.29 
  Postřelmov  21.33 21.33 1
  Šumperk  21.41  3/5

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci