Os 9068 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 19.06 | 2 | |||
Poříčí nad Sázavou | 19.10 | 19.10 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 19.14 | 19.14 | |||
Pecerady | 19.18 | 19.18 | |||
Týnec nad Sázavou | 19.23 | 19.44 | 2 | ||
Chrást nad Sázavou | 19.46 | 19.46 | |||
Krhanice | 19.51 | 19.51 | |||
Prosečnice | 19.55 | 19.55 | |||
Kamenný Přívoz | 19.57 | 19.57 | |||
Jílové u Prahy | 20.03 | 20.03 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 20.09 | 20.09 | |||
Petrov u Prahy | 20.15 | 20.15 | |||
Petrov-Chlomek | 20.18 | 20.18 | |||
Davle | 20.22 | 20.22 | 2 | ||
Skochovice | 20.28 | 20.28 | |||
Vrané nad Vltavou | 20.31 | 20.32 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 20.35 | 20.35 | |||
Praha-Zbraslav | 20.38 | 20.38 | |||
Praha-Komořany | 20.42 | 20.42 | |||
Praha-Modřany zastávka | 20.44 | 20.44 | |||
Praha-Braník | 20.48 | 20.48 | 3 | ||
Praha-Krč | 20.52 | 20.52 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 21.00 | 21.01 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 21.05 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci