Os 9058 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 11.12 | 2 | |||
Poříčí nad Sázavou | 11.16 | 11.16 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 11.19 | 11.20 | |||
Pecerady | 11.24 | 11.24 | |||
Týnec nad Sázavou | 11.29 | 11.30 | 2 | ||
Chrást nad Sázavou | 11.32 | 11.32 | |||
Krhanice | 11.36 | 11.37 | 3 | ||
Prosečnice | 11.41 | 11.41 | |||
Kamenný Přívoz | 11.43 | 11.44 | |||
Jílové u Prahy | 11.49 | 12.03 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 12.09 | 12.09 | |||
Petrov u Prahy | 12.15 | 12.15 | |||
Petrov-Chlomek | 12.18 | 12.18 | |||
Davle | 12.22 | 12.22 | 2 | ||
Skochovice | 12.28 | 12.28 | |||
Vrané nad Vltavou | 12.31 | 12.32 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 12.35 | 12.35 | |||
Praha-Zbraslav | 12.38 | 12.39 | 3 | ||
Praha-Komořany | 12.42 | 12.42 | |||
Praha-Modřany zastávka | 12.44 | 12.44 | 1/1 | ||
Praha-Braník | 12.48 | 12.48 | 3 | ||
Praha-Krč | 12.52 | 12.52 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 13.00 | 13.01 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 13.05 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci