Os 8908 | |
Řazení vlaku: 242 + B249 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horažďovice předměstí | 7.43 | 5 | |||
Velký Bor | 7.46 | 7.46 | |||
Jetenovice | 7.50 | 7.50 | |||
Pačejov | 7.54 | 7.54 | 3 | ||
Kovčín | 7.57 | 7.57 | |||
Nekvasovy | 8.00 | 8.00 | |||
Mileč | 8.03 | 8.03 | |||
Nepomuk | 8.07 | 8.08 | 4 | ||
Srby | 8.11 | 8.12 | |||
Ždírec u Plzně | 8.15 | 8.15 | 3 | ||
Blovice | 8.20 | 8.22 | 1 | ||
Zdemyslice | 8.26 | 8.26 | |||
Nezvěstice | 8.30 | 8.31 | |||
Šťáhlavy | 8.34 | 8.35 | |||
Starý Plzenec | 8.39 | 8.41 | 3 | ||
Plzeň-Koterov | 8.46 | 8.47 | 4 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 8.53 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci