Os 8822 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Úvaly | 8.44 | 2 | |||
Praha-Klánovice | 8.48 | 8.48 | |||
Praha-Běchovice | 8.54 | 8.54 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 8.57 | 8.57 | |||
Praha-Kyje | 8.59 | 8.59 | |||
Praha-Libeň | 9.03 | 9.04 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.10 | 9.20 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 9.27 | 9.28 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 9.33 | 9.33 | |||
Praha-Radotín | 9.36 | 9.36 | 2 | ||
Černošice | 9.41 | 9.41 | |||
Černošice-Mokropsy | 9.43 | 9.44 | |||
Všenory | 9.46 | 9.47 | |||
Dobřichovice | 9.48 | 9.49 | 2 | ||
Řevnice | 9.52 | 9.53 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 9.56 | 9.56 | 2 | ||
Karlštejn | 10.00 | 10.01 | 1/2 | ||
Srbsko | 10.04 | 10.05 | |||
Beroun | 10.10 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci