R 882 „Velehrad“ | |
Řazení vlaku: 750.7_ncomb + B249 + 4xB249 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Luhačovice | 16.20 | 1 | |||
Uherský Brod | 16.36 | 16.38 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 16.55 | 17.00 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 17.06 | 17.18 | 1/2 | ||
Otrokovice | 17.28 | 17.30 | 1/3 | ||
Hulín | 17.38 | 17.39 | 1/2 | ||
Přerov | 17.49 | 17.52 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 18.06 | 18.09 | |||
Červenka | 18.22 | 18.31 | 2 | ||
Mohelnice | 18.39 | 18.40 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 18.47 | 18.48 | 2 | ||
Česká Třebová | 19.10 | 19.11 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 19.17 | 19.18 | |||
Ústí nad Orlicí | 19.20 | 19.21 | praľské/2 | ||
Choceň | 19.34 | 19.35 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 19.54 | 19.59 | 3 | ||
Přelouč | 20.08 | 20.09 | 2 | ||
Kolín | 20.25 | 20.27 | 3 | ||
Praha-Libeň | 21.06 | 21.07 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 21.13 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci