R 876 „Viktor Kaplan“ | |
Řazení vlaku: 1216_n2 + Afmpz890 + ARbmpz892 + 4xBmpz891 + Bmpz893 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 4.31 | II | |||
Blansko | 4.51 | 4.53 | 1/2 | ||
Skalice nad Svitavou | 5.02 | 5.03 | 2 | ||
Letovice | 5.10 | 5.11 | 3 | ||
Svitavy | 5.28 | 5.29 | 3 | ||
Česká Třebová | 5.40 | 5.41 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.17 | 6.18 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 7.21 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci