Os 8713 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 15.33 | 1 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 15.38 | 15.38 | |||
Frahelž | 15.42 | 15.42 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 15.46 | 15.47 | 2 | ||
Lužnice | 15.51 | 15.51 | |||
Třeboň | 15.56 | 15.59 | 1 | ||
Třeboň lázně | 16.02 | 16.02 | |||
Majdalena zastávka | 16.09 | 16.09 | |||
Majdalena | 16.12 | 16.13 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 16.19 | 16.20 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 16.22 | 16.22 | |||
Hrdlořezy | 16.25 | 16.25 | |||
Dvory nad Lužnicí | 16.28 | 16.28 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 16.33 | 16.34 | 1 | ||
České Velenice | 16.40 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci