Os 8666 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 20.34 | 3 | |||
Pardubice-Svítkov | 20.37 | 20.37 | |||
Pardubice-Opočínek | 20.40 | 20.41 | |||
Valy u Přelouče | 20.44 | 20.44 | |||
Přelouč | 20.47 | 20.48 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 20.51 | 20.51 | |||
Řečany nad Labem | 20.54 | 20.57 | 1/1 | ||
Chvaletice | 21.01 | 21.01 | |||
Kojice | 21.03 | 21.03 | |||
Týnec nad Labem | 21.06 | 21.07 | |||
Záboří nad Labem | 21.08 | 21.11 | 2 | ||
Starý Kolín | 21.14 | 21.15 | |||
Kolín dílny | 21.18 | 21.19 | |||
Kolín | 21.22 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci