Os 8665 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 16.39 | 2 | |||
Kolín dílny | 16.41 | 16.41 | |||
Starý Kolín | 16.45 | 16.45 | |||
Záboří nad Labem | 16.49 | 16.52 | 1/2 | ||
Týnec nad Labem | 16.54 | 16.54 | |||
Kojice | 16.57 | 16.57 | |||
Chvaletice | 16.59 | 16.59 | |||
Řečany nad Labem | 17.03 | 17.06 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 17.09 | 17.09 | |||
Přelouč | 17.13 | 17.14 | 1/3 | ||
Valy u Přelouče | 17.17 | 17.17 | |||
Pardubice-Opočínek | 17.20 | 17.21 | |||
Pardubice-Svítkov | 17.24 | 17.24 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 17.27 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci