Os 8664 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 17.34 | 3 | |||
Pardubice-Svítkov | 17.37 | 17.37 | |||
Pardubice-Opočínek | 17.40 | 17.41 | |||
Valy u Přelouče | 17.44 | 17.44 | |||
Přelouč | 17.47 | 17.48 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 17.51 | 17.51 | |||
Řečany nad Labem | 17.54 | 17.57 | 1/1 | ||
Chvaletice | 18.01 | 18.01 | |||
Kojice | 18.03 | 18.03 | |||
Týnec nad Labem | 18.06 | 18.07 | |||
Záboří nad Labem | 18.08 | 18.09 | 2 | ||
Starý Kolín | 18.12 | 18.13 | |||
Kolín dílny | 18.16 | 18.17 | |||
Kolín | 18.20 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci