Os 8654 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 7.34 | 3 | |||
Pardubice-Svítkov | 7.37 | 7.37 | |||
Pardubice-Opočínek | 7.40 | 7.41 | |||
Valy u Přelouče | 7.44 | 7.44 | |||
Přelouč | 7.47 | 7.48 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 7.51 | 7.51 | |||
Řečany nad Labem | 7.54 | 7.57 | 1/1 | ||
Chvaletice | 8.01 | 8.01 | |||
Kojice | 8.03 | 8.03 | |||
Týnec nad Labem | 8.06 | 8.07 | |||
Záboří nad Labem | 8.08 | 8.11 | 2 | ||
Starý Kolín | 8.14 | 8.15 | |||
Kolín dílny | 8.18 | 8.19 | |||
Kolín | 8.22 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci