Os 8403 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ražice | 7.21 | 3 | |||
Putim | 7.25 | 7.26 | 3 | ||
Písek | 7.31 | 7.33 | 2 | ||
Písek město | 7.37 | 7.38 | 2 | ||
Vrcovice | 7.42 | 7.42 | |||
Záhoří | 7.46 | 7.46 | 3 | ||
Vlastec | 7.51 | 7.51 | 2 | ||
Červená nad Vltavou | 7.57 | 7.59 | 3 | ||
Jetětice | 8.02 | 8.02 | |||
Stehlovice | 8.06 | 8.06 | |||
Branice | 8.08 | 8.09 | 3 | ||
Líšnice | 8.12 | 8.12 | |||
Milevsko | 8.16 | 8.17 | 3 | ||
Sepekov | 8.21 | 8.22 | 1 | ||
Božejovice | 8.29 | 8.30 | 2 | ||
Padařov | 8.34 | 8.34 | |||
Meziříčí | 8.38 | 8.38 | |||
Balkova Lhota | 8.40 | 8.40 | 3 | ||
Nasavrky | 8.44 | 8.44 | |||
Tábor | 8.50 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci