Os 8364/5 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pelhřimov | 14.26 | 2 | |||
Rynárec | 14.29 | 14.29 | |||
Zajíčkov | 14.33 | 14.33 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 14.36 | 14.38 | 1 | ||
Nová Buková | 14.41 | 14.41 | |||
Hříběcí | 14.45 | 14.45 | |||
Horní Cerekev | 14.49 | 14.58 | 4 | ||
Švábov | 15.01 | 15.01 | |||
Batelov | 15.05 | 15.06 | 3 | ||
Dolní Cerekev | 15.12 | 15.13 | |||
Kostelec u Jihlavy | 15.16 | 15.21 | 2 | ||
Dvorce | 15.25 | 15.26 | |||
Rantířov | 15.29 | 15.36 | 2 | ||
Jihlava-Staré Hory | 15.42 | 15.42 | |||
Jihlava město | 15.44 | 15.45 | 2 | ||
Jihlava | 15.48 | 16.14 | 2 | ||
Jihlava-Bosch Diesel | 16.18 | 16.18 | |||
Střítež u Jihlavy | 16.21 | 16.21 | |||
Dobronín | 16.24 | 16.25 | 4 | ||
Kamenná | 16.28 | 16.29 | |||
Šlapanov | 16.33 | 16.34 | 2 | ||
Mírovka | 16.39 | 16.39 | |||
Havlíčkův Brod | 16.44 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci