R 827 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + Aee145/Aee152/A151 + BDs450 + Bee273 + Bee273/B249 + 2xBee272/B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 9.02 | II | |||
Vyškov na Moravě | 9.44 | 9.45 | 3 | ||
Kojetín | 10.10 | 10.11 | 3 | ||
Přerov | 10.24 | 10.26 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 10.43 | 10.44 | 3/1 | ||
Suchdol nad Odrou | 10.57 | 10.58 | 3 | ||
Studénka | 11.06 | 11.07 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 11.16 | 11.18 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 11.25 | 11.27 | |||
Bohumín | 11.34 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci