Os 8125/4 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 16.06 | II | |||
České Budějovice jižní zastávka | 16.09 | 16.09 | |||
Boršov nad Vltavou | 16.15 | 16.16 | 2 | ||
Černý Dub | 16.20 | 16.20 | |||
Hradce | 16.25 | 16.25 | |||
Vrábče | 16.27 | 16.27 | |||
Křemže | 16.32 | 16.33 | 2 | ||
Holubov | 16.36 | 16.36 | |||
Třísov | 16.39 | 16.39 | |||
Plešovice | 16.43 | 16.43 | |||
Zlatá Koruna | 16.46 | 16.47 | 3 | ||
Přísečná | 16.52 | 16.52 | |||
Český Krumlov | 16.56 | 16.59 | 3 | ||
Kájov | 17.06 | 17.08 | 2 | ||
Mezipotočí | 17.14 | 17.14 | |||
Hořice na Šumavě | 17.22 | 17.23 | 2 | ||
Polná na Šumavě | 17.31 | 17.32 | 2 | ||
Polečnice | 17.35 | 17.35 | 2 | ||
Hodňov | 17.40 | 17.40 | |||
Žlábek | 17.42 | 17.42 | |||
Černá v Pošumaví | 17.47 | 17.48 | 2 | ||
Horní Planá zastávka | 17.52 | 17.52 | |||
Horní Planá | 17.55 | 17.59 | 1/3 | ||
Pernek na Šumavě | 18.03 | 18.03 | |||
Nová Pec | 18.07 | 18.09 | 1/2 | ||
Ovesná | 18.13 | 18.13 | |||
Pěkná | 18.21 | 18.21 | |||
Černý Kříž | 18.27 | 18.31 | 2/3 | ||
Stožec | 18.36 | 18.37 | 1 | ||
Nové Údolí | 18.44 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci