Os 8121 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 14.06 | II | |||
České Budějovice jižní zastávka | 14.09 | 14.09 | |||
Boršov nad Vltavou | 14.15 | 14.16 | 2 | ||
Černý Dub | 14.20 | 14.20 | |||
Hradce | 14.25 | 14.25 | |||
Vrábče | 14.27 | 14.27 | |||
Křemže | 14.32 | 14.33 | 2 | ||
Holubov | 14.36 | 14.36 | |||
Třísov | 14.39 | 14.39 | |||
Plešovice | 14.43 | 14.43 | |||
Zlatá Koruna | 14.46 | 14.47 | 2 | ||
Přísečná | 14.52 | 14.52 | |||
Český Krumlov | 14.56 | 14.57 | 3 | ||
Kájov | 15.04 | 15.06 | 2 | ||
Mezipotočí | 15.12 | 15.12 | |||
Hořice na Šumavě | 15.20 | 15.21 | 2 | ||
Polná na Šumavě | 15.29 | 15.30 | 2 | ||
Polečnice | 15.33 | 15.33 | 2 | ||
Hodňov | 15.38 | 15.38 | |||
Žlábek | 15.40 | 15.40 | |||
Černá v Pošumaví | 15.45 | 15.46 | 2 | ||
Horní Planá zastávka | 15.50 | 15.50 | |||
Horní Planá | 15.53 | 15.59 | 1/3 | ||
Pernek na Šumavě | 16.03 | 16.03 | |||
Nová Pec | 16.07 | 16.09 | 1/2 | ||
Ovesná | 16.13 | 16.13 | |||
Pěkná | 16.21 | 16.21 | |||
Černý Kříž | 16.27 | 16.31 | 2/3 | ||
Stožec | 16.36 | 16.37 | 1 | ||
Nové Údolí | 16.44 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci