R 802 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + 3xBd264 + B249 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 19.08 | ||||
Přerov | 19.22 | 19.24 | 3 | ||
Hulín | 19.34 | 19.35 | 3/3 | ||
Otrokovice | 19.43 | 19.45 | 2/4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 19.55 | 19.56 | 2 | ||
Moravský Písek | 20.04 | 20.05 | 1/3 | ||
Hodonín | 20.16 | 20.17 | 3 | ||
Břeclav | 20.31 | 20.38 | 2 | ||
Podivín | 20.47 | 20.48 | 3 | ||
Zaječí | 20.54 | 20.55 | 3 | ||
Šakvice | 20.59 | 21.00 | 3/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 21.24 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci