Os 7980 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rožmitál pod Třemšínem | 12.49 | 2 | |||
Skuhrov pod Třemšínem | 12.52 | 12.52 | |||
Oslí | 12.54 | 12.54 | |||
Zadní Poříčí | 12.57 | 12.57 | |||
Březnice | 13.02 | 13.05 | 1/3 | ||
Tochovice | 13.11 | 13.13 | 3 | ||
Ostrov u Tochovic | 13.17 | 13.17 | |||
Milín | 13.20 | 13.21 | 3 | ||
Příbram | 13.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci