Os 7932 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Březnice | 6.01 | 1/3 | |||
Dobrá Voda u Březnice | 6.04 | 6.04 | |||
Myslín | 6.07 | 6.07 | |||
Mirovice | 6.10 | 6.12 | 3 | ||
Horní Nerestce | 6.15 | 6.15 | |||
Čimelice | 6.19 | 6.22 | 1 | ||
Smetanova Lhota | 6.25 | 6.25 | |||
Dolní Ostrovec | 6.30 | 6.30 | |||
Vráž u Písku | 6.33 | 6.37 | 2 | ||
Čížová | 6.44 | 6.45 | 2 | ||
Písek-Dobešice | 6.49 | 6.49 | |||
Písek zastávka | 6.52 | 6.52 | |||
Písek | 6.55 | 7.07 | 4 | ||
Putim | 7.12 | 7.13 | 3 | ||
Heřmaň | 7.16 | 7.16 | |||
Protivín | 7.23 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci