Os 7815 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 18.31 | 2v | |||
Plzeň-Doubravka | 18.35 | 18.35 | |||
Chrást u Plzně | 18.42 | 18.43 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 18.45 | 18.45 | |||
Ejpovice | 18.48 | 18.48 | |||
Klabava | 18.51 | 18.51 | |||
Rokycany | 18.56 | 18.58 | 3 | ||
Svojkovice | 19.02 | 19.02 | |||
Holoubkov | 19.05 | 19.06 | 2 | ||
Mýto | 19.08 | 19.09 | |||
Kařízek | 19.11 | 19.12 | 2 | ||
Kařez | 19.14 | 19.15 | |||
Cerhovice | 19.19 | 19.19 | |||
Hořovice | 19.24 | 19.24 | 2 | ||
Praskolesy | 19.27 | 19.28 | |||
Stašov | 19.30 | 19.31 | |||
Zdice | 19.34 | 19.34 | 2 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 19.37 | 19.37 | |||
Králův Dvůr | 19.39 | 19.40 | |||
Beroun | 19.44 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci