Os 7813 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 17.31 | 2v | |||
Plzeň-Doubravka | 17.35 | 17.35 | |||
Chrást u Plzně | 17.42 | 17.43 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 17.45 | 17.45 | |||
Ejpovice | 17.48 | 17.48 | |||
Klabava | 17.51 | 17.51 | |||
Rokycany | 17.56 | 17.58 | 3 | ||
Svojkovice | 18.02 | 18.02 | |||
Holoubkov | 18.05 | 18.06 | 2 | ||
Mýto | 18.08 | 18.09 | |||
Kařízek | 18.11 | 18.12 | 2 | ||
Kařez | 18.14 | 18.15 | |||
Cerhovice | 18.19 | 18.19 | |||
Hořovice | 18.24 | 18.24 | 1 | ||
Praskolesy | 18.27 | 18.28 | |||
Stašov | 18.30 | 18.31 | |||
Zdice | 18.34 | 18.34 | 2 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 18.37 | 18.37 | |||
Králův Dvůr | 18.39 | 18.40 | |||
Beroun | 18.44 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci