Os 7810 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 12.14 | 2 | |||
Králův Dvůr | 12.17 | 12.18 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 12.20 | 12.20 | |||
Zdice | 12.24 | 12.24 | 3 | ||
Stašov | 12.27 | 12.28 | |||
Praskolesy | 12.30 | 12.31 | |||
Hořovice | 12.34 | 12.34 | 2 | ||
Cerhovice | 12.38 | 12.39 | |||
Kařez | 12.43 | 12.44 | |||
Kařízek | 12.46 | 12.47 | 2/1 | ||
Mýto | 12.49 | 12.50 | |||
Holoubkov | 12.52 | 12.53 | 1/1 | ||
Svojkovice | 12.56 | 12.56 | |||
Rokycany | 13.00 | 13.02 | 2 | ||
Klabava | 13.06 | 13.07 | |||
Ejpovice | 13.09 | 13.09 | |||
Dýšina-Horomyslice | 13.12 | 13.12 | |||
Chrást u Plzně | 13.14 | 13.15 | 1/4 | ||
Plzeň-Doubravka | 13.21 | 13.22 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 13.26 | 2v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci