Vlak Sp 7701 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Braník | 9.14 | 3 | |||
Praha-Vršovice | 9.26 | 9.29 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 9.37 | 9.41 | 3 | ||
Beroun | 10.15 | 10.54 | 1 | ||
Křivoklát | 11.28 | 11.31 | |||
Rakovník | 11.51 | 12.22 | 4 | ||
Lužná u Rakovníka | 12.36 | 3 |
; Praha-Braník-Křivoklát jede 19., 20.IV., 9.VIII., 11.X., 13.XII.; Křivoklát-Lužná u Rakovníka jede 19., 20.IV., 9.VIII., 11.X.;
historický parní vlak, globální cena;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci