Os 7612 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 22.56 | 1v | |||
Plzeň-Bílá Hora | 23.01 | 23.02 | |||
Plzeň-Bolevec | 23.05 | 23.05 | |||
Plzeň-Orlík | 23.08 | 23.09 | |||
Třemošná u Plzně | 23.11 | 23.12 | 3 | ||
Horní Bříza zastávka | 23.17 | 23.17 | |||
Horní Bříza | 23.20 | 23.21 | 2 | ||
Obora u Kaznějova | 23.25 | 23.25 | |||
Kaznějov | 23.31 | 23.31 | 2 | ||
Plasy | 23.38 | 23.38 | 1 | ||
Horní Hradiště | 23.41 | 23.41 | |||
Mladotice zastávka | 23.45 | 23.45 | |||
Mladotice | 23.48 | 23.48 | 3 | ||
Potvorov | 23.54 | 23.54 | |||
Žihle | 23.59 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci