Os 7610 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 21.05 | 1v | |||
Plzeň-Bílá Hora | 21.10 | 21.11 | |||
Plzeň-Bolevec | 21.14 | 21.14 | |||
Plzeň-Orlík | 21.17 | 21.18 | |||
Třemošná u Plzně | 21.21 | 21.22 | 3 | ||
Horní Bříza zastávka | 21.27 | 21.27 | |||
Horní Bříza | 21.31 | 21.31 | 2 | ||
Kaznějov | 21.40 | 21.41 | 2 | ||
Plasy | 21.47 | 21.48 | 1 | ||
Horní Hradiště | 21.51 | 21.51 | |||
Mladotice zastávka | 21.55 | 21.55 | |||
Mladotice | 21.58 | 21.58 | 3 | ||
Potvorov | 22.04 | 22.04 | |||
Žihle | 22.09 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci