Os 7069 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klášterec nad Ohří | 22.29 | 1 | |||
Kadaň-Prunéřov | 22.34 | 22.38 | 3 | ||
Málkov | 22.44 | 22.44 | |||
Chomutov | 22.49 | 22.52 | 7 | ||
Odb Chomutov město | 22.54 | 22.55 | |||
Jirkov zastávka | 22.58 | 22.59 | |||
Most | 23.15 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci