Os 6945 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.03 | 2 | |||
Dolní Zálezly | 7.10 | 7.10 | |||
Prackovice nad Labem | 7.13 | 7.13 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 7.15 | 7.15 | |||
Malé Žernoseky | 7.18 | 7.18 | |||
Lovosice město | 7.20 | 7.20 | |||
Lovosice | 7.24 | 7.30 | 3 | ||
Lukavec | 7.33 | 7.33 | |||
Nové Kopisty | 7.35 | 7.35 | |||
Bohušovice nad Ohří | 7.37 | 7.37 | 2 | ||
Hrdly | 7.39 | 7.39 | |||
Oleško | 7.41 | 7.41 | |||
Hrobce | 7.44 | 7.45 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 7.49 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci