..: Trasa vlaku R 689 - JŘ 2014 :..
R 689
Řazení vlaku: 162_najbrt + 5xB249 + BDs449 + A149  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Děčín hlavní nádraží   17.24 3
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  17.38 17.40 3
  Lovosice  17.56 17.58 3
  Bohušovice nad Ohří  18.02 18.03 2
  Roudnice nad Labem  18.11 18.12 1/3
  Hněvice  18.17 18.18 2
  Kralupy nad Vltavou  18.36 18.37 3
  Praha-Holešovice  18.59 19.00 2
  Praha hlavní nádraží  19.09  6

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci