Os 6882 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee266 + Bdmtee265 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 4.05 | 1 | |||
Teplice v Čechách | 4.21 | 4.22 | 2 | ||
Řetenice | 4.24 | 4.25 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 4.27 | 4.28 | 2 | ||
Duchcov | 4.31 | 4.32 | |||
Želénky | 4.34 | 4.35 | |||
Chotějovice | 4.37 | 4.38 | |||
Bílina | 4.41 | 4.42 | 2 | ||
Bílina kyselka | 4.44 | 4.45 | |||
Želenice nad Bílinou | 4.48 | 4.49 | |||
Most | 4.55 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci