R 684 „Milešovka“ | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + A149 + BDs449 + 5xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.46 | 5 | |||
Praha-Holešovice | 14.54 | 14.56 | 3 | ||
Kralupy nad Vltavou | 15.17 | 15.18 | 2 | ||
Hněvice | 15.34 | 15.35 | 1/3 | ||
Roudnice nad Labem | 15.42 | 15.43 | 2 | ||
Bohušovice nad Ohří | 15.50 | 15.51 | 1/3 | ||
Lovosice | 15.56 | 15.58 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.14 | 16.16 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 16.32 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci