..: Trasa vlaku R 679 - JŘ 2014 :..
R 679
Řazení vlaku: 162_najbrt + 2xB249 + BDs449 + AB350  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Ústí nad Labem hlavní nádraží   8.42 2
  Lovosice  8.57 8.58 3
  Bohušovice nad Ohří  9.03 9.03 2
  Roudnice nad Labem  9.11 9.12 1/3
  Hněvice  9.17 9.18 2
  Kralupy nad Vltavou  9.36 9.37 3
  Praha-Holešovice  9.59 10.00 2
  Praha hlavní nádraží  10.09  6

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci