Os 6712 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 13.02 | 4 | |||
Chrášťany | 13.13 | 13.13 | 2 | ||
Hořesedly | 13.18 | 13.18 | |||
Svojetín | 13.24 | 13.24 | 2 | ||
Kounov | 13.30 | 13.30 | |||
Mutějovice | 13.35 | 13.35 | 2 | ||
Domoušice | 13.42 | 13.43 | 3 | ||
Solopysky | 13.49 | 13.49 | |||
Konětopy | 13.54 | 13.54 | |||
Hřivice | 13.57 | 13.57 | 3 | ||
Touchovice u Loun | 14.00 | 14.00 | |||
Opočno u Loun | 14.02 | 14.02 | |||
Jimlín | 14.05 | 14.05 | |||
Louny město | 14.10 | 14.10 | |||
Louny střed | 14.12 | 14.12 | |||
Louny | 14.14 | 14.27 | 3 | ||
Lenešice | 14.32 | 14.32 | 3 | ||
Břvany | 14.38 | 14.39 | 2 | ||
Bečov u Mostu | 14.44 | 14.45 | 2 | ||
Obrnice | 14.52 | 14.52 | |||
Most | 14.57 | 14.59 | 1 | ||
Most-Kopisty | 15.05 | 15.05 | |||
Most-Minerva | 15.08 | 15.08 | |||
Litvínov město | 15.14 | 15.14 | |||
Louka u Litvínova | 15.16 | 15.18 | 3 | ||
Lom u Mostu zastávka | 15.20 | 15.20 | |||
Osek město | 15.25 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci