Os 6630 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 22.25 | 1/3 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | 22.27 | 22.27 | |||
Stružnice | 22.33 | 22.34 | 2 | ||
Horní Police | 22.38 | 22.38 | 2 | ||
Žandov | 22.40 | 22.40 | |||
Starý Šachov | 22.42 | 22.42 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 22.47 | 22.47 | 2 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 22.51 | 22.59 | 4 | ||
Malá Veleň | 23.02 | 23.02 | |||
Březiny u Děčína | 23.05 | 23.05 | |||
Děčín východ | 23.09 | 23.10 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 23.14 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci