Os 6611 | |
Řazení vlaku: 843 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 14.41 | 3 | |||
Děčín východ | 14.45 | 14.46 | 3 | ||
Březiny u Děčína | 14.49 | 14.49 | |||
Malá Veleň | 14.52 | 14.52 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 14.57 | 14.58 | 3 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 15.02 | 15.03 | 2 | ||
Starý Šachov | 15.07 | 15.07 | |||
Žandov | 15.09 | 15.09 | |||
Horní Police | 15.10 | 15.11 | 2 | ||
Stružnice | 15.15 | 15.15 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 15.22 | 15.22 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 15.26 | 15.41 | 1/3 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | 15.47 | 15.47 | |||
Zákupy | 15.50 | 15.50 | 2 | ||
Zákupy-Božíkov | 15.52 | 15.52 | |||
Mimoň | 16.00 | 16.03 | 2 | ||
Pertoltice pod Ralskem | 16.06 | 16.06 | |||
Velký Grunov | 16.09 | 16.09 | |||
Brniště | 16.12 | 16.13 | 2 | ||
Velký Valtinov | 16.16 | 16.16 | |||
Jablonné v Podještědí | 16.20 | 16.21 | 2 | ||
Lvová | 16.25 | 16.25 | |||
Rynoltice | 16.29 | 16.29 | 2 | ||
Zdislava | 16.36 | 16.36 | |||
Křižany | 16.41 | 16.49 | 1 | ||
Novina | 16.52 | 16.52 | |||
Kryštofovo Údolí | 16.54 | 16.54 | |||
Ostašov | 17.01 | 17.01 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 17.04 | 17.05 | 3 | ||
Liberec | 17.12 | 3a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci