Os 6510 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žatec západ | 11.32 | 3 | |||
Žatec | 11.34 | 11.35 | 3 | ||
Tvršice | 11.39 | 11.39 | |||
Dolejší Hůrky | 11.42 | 11.42 | |||
Lišany u Žatce | 11.44 | 11.45 | 2 | ||
Postoloprty | 11.50 | 11.51 | 2 | ||
Výškov v Čechách | 11.55 | 11.55 | |||
Počerady | 11.59 | 12.00 | 3 | ||
Volevčice | 12.02 | 12.02 | |||
Obrnice | 12.11 | 12.12 | 2 | ||
Most | 12.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci