Os 6339 | |
Řazení vlaku: 840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Černousy | 21.36 | ||||
Filipovka | 21.38 | 21.38 | |||
Višňová | 21.41 | 21.41 | 2 | ||
Minkovice | 21.45 | 21.45 | |||
Frýdlant v Čechách | 21.51 | 21.53 | |||
Raspenava | 21.59 | 22.04 | 3 | ||
Oldřichov v Hájích | 22.11 | 22.11 | |||
Mníšek u Liberce | 22.14 | 22.15 | 2 | ||
Krásná Studánka | 22.20 | 22.20 | |||
Stráž nad Nisou | 22.23 | 22.23 | |||
Liberec | 22.28 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci