Os 6337 | |
Řazení vlaku: 840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Černousy | 20.30 | ||||
Filipovka | 20.32 | 20.32 | |||
Višňová | 20.35 | 20.35 | 2 | ||
Minkovice | 20.39 | 20.39 | |||
Frýdlant v Čechách | 20.45 | 20.47 | |||
Raspenava | 20.53 | 20.58 | 3 | ||
Oldřichov v Hájích | 21.05 | 21.05 | |||
Mníšek u Liberce | 21.08 | 21.09 | 2 | ||
Krásná Studánka | 21.14 | 21.14 | |||
Stráž nad Nisou | 21.17 | 21.17 | |||
Liberec | 21.22 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci