Os 6318 | |
Řazení vlaku: 2x840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 13.33 | 4 | |||
Stráž nad Nisou | 13.37 | 13.37 | |||
Krásná Studánka | 13.40 | 13.40 | |||
Mníšek u Liberce | 13.45 | 13.46 | 3 | ||
Oldřichov v Hájích | 13.49 | 13.49 | |||
Raspenava | 13.56 | 13.58 | 2 | ||
Frýdlant v Čechách | 14.04 | 14.12 | |||
Minkovice | 14.18 | 14.18 | |||
Višňová | 14.21 | 14.21 | 2 | ||
Filipovka | 14.24 | 14.24 | |||
Černousy | 14.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci