Os 6202 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 20.22 | 2 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 20.25 | 20.26 | 4 | ||
Pardubice-Semtín | 20.28 | 20.28 | |||
Stéblová | 20.32 | 20.33 | 1 | ||
Čeperka | 20.36 | 20.36 | |||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 20.42 | 20.48 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 20.54 | 21.06 | 2 | ||
Předměřice nad Labem | 21.10 | 21.10 | |||
Lochenice | 21.13 | 21.13 | |||
Smiřice | 21.16 | 21.17 | 2 | ||
Černožice | 21.20 | 21.20 | |||
Semonice | 21.22 | 21.22 | |||
Jaroměř | 21.25 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci