Os 6114 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 18.33 | 2/2 | |||
Zahrádky u České Lípy | 18.41 | 18.41 | |||
Stvolínky | 18.50 | 18.50 | |||
Kravaře v Čechách | 18.55 | 18.55 | |||
Blíževedly | 18.59 | 19.00 | 2 | ||
Dubičná | 19.05 | 19.05 | |||
Úštěk | 19.10 | 19.11 | 3 | ||
Liběšice | 19.18 | 19.19 | 2 | ||
Horní Řepčice | 19.22 | 19.22 | |||
Ploskovice | 19.29 | 19.29 | |||
Trnovany u Litoměřic | 19.33 | 19.33 | |||
Litoměřice horní nádraží | 19.38 | 19.40 | 3 | ||
Litoměřice Cihelna | 19.42 | 19.42 | |||
Žalhostice | 19.45 | 19.46 | 2 | ||
Lovosice | 19.53 | 20.01 | 4b | ||
Sulejovice | 20.05 | 20.05 | |||
Čížkovice | 20.08 | 20.09 | 3 | ||
Úpohlavy | 20.12 | 20.12 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 20.17 | 20.17 | |||
Slatina pod Hazmburkem | 20.19 | 20.19 | |||
Libochovice | 20.22 | 20.22 | |||
Libochovice město | 20.27 | 20.33 | |||
Dubany | 20.36 | 20.36 | |||
Křesín | 20.39 | 20.39 | |||
Koštice nad Ohří | 20.42 | 20.50 | 3 | ||
Pátek | 20.56 | 20.56 | |||
Radonice nad Ohří | 20.59 | 20.59 | |||
Slavětín nad Ohří | 21.03 | 21.03 | |||
Veltěže | 21.07 | 21.07 | |||
Louny | 21.14 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci