..: Trasa vlaku R 607 Bílina - JŘ 2014 :..
R 607 „Bílina“
Řazení vlaku: 362 + A149 + Bbdgmee236 + 4xB249  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Cheb   8.16 3
  Kynšperk nad Ohří  8.28 8.29 3
  Sokolov  8.41 8.42 2
  Chodov  8.52 8.53 4
  Karlovy Vary  9.02 9.05 1/1
  Ostrov nad Ohří  9.18 9.19 4
  Klášterec nad Ohří  9.42 9.43 3
  Kadaň-Prunéřov  9.48 9.49 3
  Chomutov  9.58 10.00 3
  Chomutov město  10.02 10.03 
  Jirkov zastávka  10.06 10.07 
  Most  10.20 10.22 3
  Bílina  10.32 10.33 1
  Duchcov  10.39 10.40 
  Teplice v Čechách  10.48 10.50 2
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  11.07 11.13 2
  Praha-Holešovice  12.17 12.18 2
  Praha hlavní nádraží  12.27  3

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci