Os 6027 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jedlová | 12.51 | 2 | |||
Nová Huť v Lužických horách | 12.54 | 12.54 | |||
Svor | 13.01 | 13.02 | 5 | ||
Nový Bor | 13.08 | 13.09 | 2 | ||
Skalice u České Lípy | 13.13 | 13.13 | 2 | ||
Česká Lípa střelnice | 13.20 | 13.20 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 13.24 | 13.37 | 1/1 | ||
Srní u České Lípy | 13.43 | 13.43 | 3 | ||
Jestřebí | 13.47 | 13.47 | 2 | ||
Staré Splavy | 13.51 | 13.51 | |||
Doksy | 13.55 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci