Os 6026 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 12.35 | 1/2 | |||
Česká Lípa střelnice | 12.38 | 12.38 | |||
Skalice u České Lípy | 12.45 | 12.45 | 2 | ||
Nový Bor | 12.50 | 12.51 | 2 | ||
Svor | 12.57 | 13.01 | 4 | ||
Nová Huť v Lužických horách | 13.08 | 13.08 | |||
Jedlová | 13.12 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci